Богдан Андрій Йосипович

Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики (з 2010 р., з 2013 р.). Член БПП «Солідарність». Адвокат.

Місце народження, освіта

Народився 3 грудня 1976 року у Львові.

У 1998 році закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка, отримав вищу юридичну освіту, спеціальність «Адвокат». Кандидат юридичних наук.

Кар'єра

 З 2001 року працював в адвокатській компанії «Правіс» і помічником судді Київського апеляційного суду.

З 2004 року став партнером в «Адвокатській фірмі «Пукшин і партнери» (екс-заступника глави Секретаріату президента України Віктора Ющенка Ігоря Пушкіна).

З 2007 року став керівним партнером «Адвокатської фірми «Юридичні радники» (у 2009 р. фірма повернула колишню назву – «Пукшин і партнери»).

Брав участь у позачергових виборах до ВР 2007 року  під №93 виборчого списку блоку «Наша Україна - Народна самооборона». Представляв у судах інтереси блоку і його неформального лідера - президента В. Ющенка.

З грудня 2007 року працював заступником міністра юстиції України (Миколи Оніщука), забезпечував реалізацію державної правової політики у сфері боротьби з корупцією.

У березні 2010 року призначений заступником міністра Кабінету міністрів України (Анатолія Толстоухова) - урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики. Під час адмінреформи у лютому 2011 року посада була ліквідована урядом.

З липня 2013 року Андрій Богдан вдруге був призначений урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики після відновлення Кабміном посади урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики в межах граничної чисельності працівників Секретаріату Кабінету міністрів України.

У 2014 році став радником губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського.

Андрій Богдан є одним з адвокатів Геннадія Корбана після того, як 31 жовтня 2015 року його було затримано.

Входить до складу БПП «Солідарність». У списку кандидатів до ВР від БПП має №74.  

Відзнаки

Має 3 ранг державного службовця.

Заслужений юрист України.

Довідка

Відповідаючи на питання журналіста УК, зазначив, що знайомі з Петром Порошенком ще з моменту роботи в юрдепартаменті "Нашої України" на виборах президента Ющенко.

На початку 2016 року ЗМІ знову заговорили про Богдана завдяки закону "імені Богдана", який був зареєстрований в Раді під №3700. Закон є спробою керівників фракцій реанімувати право позбавляти мандатів як діючих депутатів, так і потенційних, які можуть зайти в Раду на місця парламентаріїв, що пішли працювати в уряд.

Посилання на особисту сторінку у соціальній мережі Facebookhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100001919342118&fref=ts.

1 червня 2016, 11:49 |  ДОСЬЄ

^ ^