новини

Партія Рабіновича і Медведчука-фаворит парламентської гонки, - пул соціологів

Партія «Опозиційна платформа – За життя» Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука є фаворитом парламентської виборчої кампанії

Про це стало відомо з соціологічного дослідження Центру «Соціальний моніторинг», Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка та Соціологічної групи «Рейтинг», яке провели з 30 квітня по 10 травня в 24 областях України, передає Є Запоріжжя! з посиланням на  Рейтинг.  

За результатами опитування, про намір голосувати на виборах до Верховної Ради, якби вони проходили в найближчу неділю, повідомили 79,2% (49,3% – точно і 29,9% – скоріше за все взяли б участь.

Рівень підтримки політичних сил серед виборців, які вже визначилися зі своїм вибором, станом на першу половину травня такий: «Слуга народу» (В. Зеленський) – 39,9%, «Опозиційна платформа – За життя» (Ст. Рабінович, Ст. Медведчук) – 10,9%, «Блок Петра Порошенка «Солідарність» (П. Порошенко, Ю. Луценко) – 10,6%, Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» (Ю. Тимошенко) – 9,1%, «Сила і Честь» (В. Смєшко) – 5,1%, «Громадянська позиція» (А. Гриценко) – 5,0%. Решта партій набирають менше 5% і не проходять до Верховної Ради.

Читайте також:Угорщина кинула Зеленському виклик: «Покладаємо великі надії»

У той же час лідером антирейтингу є БП «Солідарність» – 43,9% ні в якому разі не готові проголосувати за цю політичну силу.
Також за результатами опитування стало відомо, що 38,1% виборців бачать серед перших кроків президента – розпуск нинішнього складу Верховної Ради і проведення дострокових парламентських виборів. Майже половина респондентів виступає за кроки, які пов'язані з вирішенням конфлікту на сході і його наслідками.

Всього в ході соціологічного дослідження було опитано 3000 респондентів. Метод отримання інформації: індивідуальне інтерв'ю «віч-на-віч» за місцем проживання респондента. 1500 респондентів було опитано з використанням паперової анкети та 1500-анкети на планшеті. Стандартні відхилення при достовірних 95 відсотках і співвідношенні змінних від 0,1: 0,9 до 0,5: 0,5 становлять 1,10 – 1,83 відсотка.

17 травня 2019, 14:50

До теми

^ ^