новини

Рабінович: Навіть без підтримки української влади Медведчук зміг звільнити сотні полонених

Без допомоги влади голові політичної ради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктору Медведчуку вдалося звільнити сотні полонених

Про це заявив народний депутат України, голова згаданої політсили Вадим Рабінович в прямому ефірі телеканалу NewsOne, передає Є Запоріжжя! з посиланням на YouTube.   

«Медведчук звільнив сотні українських полонених – без Порошенко, Геращенко та інших. І йому не потрібно давати вказівки - він робить все сам, сам рятує наших хлопців. Інша справа, що є дві сторони конфлікту, і одна людина багато зробити не може – йому необхідний мандат на переговори. Такий мандат йому може і повинен дати президент Володимир Зеленський. Це дозволить Медведчуку рятувати українських полонених ще ефективніше», – упевнений парламентарій.

За його словами, нова влада повинна визнати заслуги Віктора Медведчука і доручити йому вести переговори з Росією.

«Адже є й інша сторона, яка працює тільки з Медведчуком. І довіра до Медведчука обумовлена не особистим ставленням, а тим, що з 2004 року він жодного разу їх не обдурив – це дуже важливо! Тому довіра до Медведчука виникла не сьогодні, і ця довіра влада повинна використовувати в інтересах України", – підкреслив народний депутат.

Політик упевнений, що тільки Медведчук може звільнити сотні українських військовополонених.

«Я вважаю, що в першу чергу треба віддати належне тому, що вже зробив Медведчук, і якщо цього не зробила стара влада – це може красиво зробити нова влада. У будь-якому випадку ми все одно продовжимо гуманітарну місію, Медведчук продовжить виконувати свою роботу і звільняти наших хлопців. А буде він це робити за підтримки нової влади, або ж це буде особиста гуманітарна місія – залежить не від мене або від нього, а від сьогоднішнього президента», – підсумував Вадим Рабінович.

Читайте також:Найбільше українці довіряють Зеленському, Гриценко, Вакарчуку, Смешко і Рабіновичу, - опитування

 

23 травня 2019, 14:00

До теми

^ ^