новини

Рабінович: Я веду переговори про об'єднання усієї справжньої опозиції (відео)

Уся справжня опозиція повинна об'єднатися заради перемоги на дострокових виборах до Верховної Ради

Вся справжня опозиція повинна об'єднатися заради перемоги на дострокових виборах до Верховної Ради. Про це заявив народний депутат, глава політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна», передає Є Запоріжжя!

«З перших днів мого перебування в політиці я був послідовним прихильником об'єднання всіх політичних сил, які готові працювати не на власне збагачення, а на благо країни. Так, було багато сказано один одному нехорошого. Але сьогодні всі ми повинні відповісти на одне питання: що ми робимо в політиці - заробляємо в свою кишеню або відстоюємо інтереси виборців?», - задався питанням парламентарій.

За його словами, все дійсно опозиційні політики нарешті повинні почати думати в першу чергу про інтереси українців.

«У мене є повне право про це говорити в тому числі тому, що я, маючи президентський рейтинг, зняв свою кандидатуру на користь Юрія Бойка. І якби ми тоді не об'єднали зусилля, то сьогодні не було б нашої партії, яка, нагадаю, у всіх соцопитуваннях займає друге місце, а незабаром і зовсім стане першою», - упевнений глава «Опозиційної платформи - За життя».

Політик вважає, що представники опозиційних сил вже усвідомили важливість об'єднання заради перемоги на дострокових парламентських виборах.

«Зараз йдуть переговори про об'єднання опозиційних сил. Участь в них приймаю я і Вадим Новинський. Я не можу зі стовідсотковою впевненістю сказати, що ми об'єднаємося - у нас є проблеми, є і людський фактор. До того ж, час зіграв проти нас - парламентська кампанія вже почалася. Тепер нам буквально протягом 5-7 днів потрібно прийняти термінове і важливе рішення - об'єднуємося ми чи ні. Але у нас точно є спільне бажання об'єднатися заради перемоги», - пояснив народний депутат.

Політик також запросив до активної співпраці і керівників найбільших міст України.

«Я як і раніше вважаю, що і мери великих міст на південному сході повинні йти з нами однією дорогою. Упевнений - до нас мають приєднатися і Геннадій Кернес (мер Харкова - ред.), і Геннадій Труханов (мер Одеси - ред.). Я зроблю все для того, щоб об'єднання сил, бажаючих зупинити війну, відновити економіку, покарати винних за всі провали країни, відбулося», - резюмував Вадим Рабінович.

Читайте також:Рабінович: Співпраця з МВФ має бути зупинена, адже вона небезпечна і злочинна по відношенню до України (відео)

 

 

27 травня 2019, 15:22

До теми

^ ^