новини

Рабінович: Супрун за свою реформу заслуговує кримінальну справу

Парламентарій також нагадав, що в.о. голови МОЗ обіймає свою посаду незаконно

Діяльність в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун повинна бути кримінально покарана. Про це в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» заявив глава політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» народний депутат Вадим Рабінович, передає Є Запоріжжя!

«Нікуди Супрун не виїде, тому що вона присмокталася до нашої країни як п'явка - п'є з неї кров і наживається на нещастях. Те, що вона створила з медичною реформою і продовжує творити, можна оцінити у великих томах кримінальних справ», - заявив парламентарій.

Політик зазначив, що Національна служба здоров'я України (НСЗУ) деактивувала понад 10,244 тис. декларацій з лікарями первинної ланки в Ірпені.

«У КП "Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги" було 10 244 липових декларацій з лікарями первинної ланки. І це тільки в одному закладі. Це означає, що вона змусила людей платити за безкоштовне медичне обслуговування, а гроші, які виділені на лікарів, йдуть на липові декларації. А ми з вами залишилися без медичної допомоги і ліків, зате з Супрун на чолі, яка їхати не хоче і ображається, що її не хочуть залишати в уряді», - підкреслив народний депутат.

Глава партії «Опозиційна платформа - За життя» пообіцяв, що зробить все, щоб Уляна Супрун не залишилася при владі.

«Я можу вам гарантувати, що якщо Супрун залишиться зараз, після парламентських виборів її не буде», - сказав він.

Парламентарій також нагадав про те, що в.о. голови МОЗ обіймає свою посаду незаконно.

«Я не хочу, щоб команда нового президента підтримувала тих, хто знищує мою країну і всупереч Конституції і законам України знаходиться на своїх посадах», - резюмував Вадим Рабінович.

Читайте також:Рабінович: Навіть без підтримки української влади Медведчук зміг звільнити сотні полонених

28 травня 2019, 11:27

До теми

^ ^