новини

Запоріжжя має великі шанси на проведення матчів жіночого Євробаскету-2021

В ДС «Юність» можуть провести круті міжнародні змагання з баскетболу серед жінок

Представники інспекції баскетбольної федерації ФІБА прибули в Запоріжжя, щоб оцінити рівень готовності ДС «Юність» і загальної інфраструктури міста до проведення матчів жіночого Євробаскету-2021. Відзначимо, що Україна і Швеція подали спільну заявку на проведення престижних змагань, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Индустриалка.  

У разі перемоги української заявки в Запоріжжі гратимуть дві групи Чемпіонату Європи. У тому числі і збірна України. Ще дві групи будуть грати в Швеції. Наступні матчі на шляху до фіналу будуть проходити в Києві.

Сьогодні мер Запоріжжя Володимир Буряк зустрівся з членами інспекції і запевнив, що місто до проведення таких змагань готовий. Володимир Буряк також розповів, що ДС «Юність» вдалося відновити завдяки інвестору в особі президента АТ «Мотор Січ» В'ячеслава Богуслаєва.

Читайте також:Запорізьким кандидатам на участь в Олімпіаді планують призначити стипендії

Міський голова підкреслив, що сьогодні в Запоріжжі активно розвивається три види спорту - баскетбол, футбол і гандбол.

- Після реконструкції палацу, ми Вже бачимо результати - Запоріжжя приймає міжнародні матчі високого рівня, наприклад, Лігу чемпіонів з гандболу. В цілому, можу сказати, что ми готові до проведення таких масштабних спортивних подій. Ви бачили, что у нас будують новий термінал, а це ворота до міста. Вважаю, что сучасний аеропорт - це вже серйозний аргумент для проведення матчів у нашому місті.

На зустрічі також був присутній заступник мера Анатолій Пустоваров, який повідомив представникам інспекції, що в Запоріжжі гостям, які приїдуть на чемпіонат буде на що подивитися. Запоріжжя - спортивне місто, де в останні роки проходить безліч різноманітних яскравих подій. 

Представники ФІБА залишилися задоволені нашим містам. Як зазначив менеджер відділу по організації змагань ФІБА Сінан тазі, ДС «Юність не поступається багатьом європейським арен. І той факт, що міська влада прагне розвивати спорт також не залишиться без уваги при виборі господаря Чемпіонату Європи 2021 з баскетболу серед жінок.

29 травня 2019, 09:30

До теми

^ ^