новини

Хакери, що створили небезпечний вірус були спіймані в Запоріжжі

Стало відомо, що в Запоріжжі впіймали двох молодих хакерів

Використовуючи створений вірус, двоє зловмисників викрадали конфіденційну інформацію користувачів мережі, а саме реквізити банківських карт, логіни і паролі від облікових записів тощо, передає Є Запоріжжя! з посиланням на NewFormat.

Отримані дані вони продавали на хакерських форумах. За інформацією ОК ГУНП в Запорізькій області, працівники Придніпровського управління кіберполіції та управління СБУ спільно зі слідчими поліції Запорізької області, викрили жителів Запорізької області, 18 і 20 років, в поширенні і використанні шкідливого програмного забезпечення.

Працівники кіберполіції встановили, що зловмисники за допомогою шкідливого програмного забезпечення для здійснення «BruteForce», викрадали дані для доступу до акаунтів користувачів. Після цього отриману інформацію продавали на спеціалізованих хакерських форумах. Вартість одного такого аккаунта стартувала від 5 доларів США.

Читайте також:Facebook судиться з двома українцями


За місцем їх проживання правоохоронці провели обшук і вилучили ноутбук, заражений шкідливим програмним забезпеченням, і іншу комп'ютерну техніку. Під час попереднього огляду цієї техніки, поліцейські виявили шкідливе програмне забезпечення і конфіденційну інформацію користувачів мережі щодо електронних платіжних систем, паролі від електронних поштових скриньок, ключі від електронних гаманців криптовалюта. База, яка зберігалася на цих комп'ютерах, налічувала понад 5 тисяч скомпрометованих облікових записів. 

Також під час обшуку було вилучено мобільні телефони, додаткові носії інформації і майже 140 тисяч гривень, отриманих зловмисниками в ході протиправної діяльності.

29 травня 2019, 15:30

До теми

^ ^