новини

Верховна Рада категорично не дала голосів на звільнення Василя Грицака

Верховна Рада відмовилася звільнити главу Служби безпеки України Василя Грицака

Варто відзначити, що офіційна позиція профільного комітету Верховної Ради полягала лише в тому, щоб внести проект постанови Президента Володимира Зеленського про звільнення Василя Грицака з посади в сесійний зал парламенту, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Букви.

"Ми повинні знати, що кожен день буде кому захищати нашу країну і буде міністр оборони, і буде глава СБУ, і буде кому стояти на сторожі безпеки країни", - сказав спікер Парламенту Андрій Парубій.

Лідер радикальної партії, виступаючи з трибуни, заявив, що Президент Володимир Зеленський не вносить постанову про призначення нового глави СБУ, так як він "уже його призначив - це виконуючий обов'язки голови СБУ Іван Баканов, і в разі звільнення Грицака саме Баканов виконуватиме обов'язки глави СБУ.

А ще Ляшко підкреслив, що Баканов незаконно отримав звання лейтенанта:

"Військові на фронті кров проливають, щоб отримати звання лейтенанта, а він узяв би своє із панського плеча".

Варто відзначити, що СБУ офіційно відмовила журналістам в ознайомленні з декларацією про доходи в.о. глави відомства Івана Баканова.

  • 22 травня Президент України Володимир Зеленський призначив главу свого передвиборчого штабу Івана Баканова першим заступником глави Служби безпеки - начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю.
  • Іван Баканов також  заявив, що готовий очолити спецслужбу, якщо Верховна Рада прийме відповідне рішення

Читайте також:Зеленський пригрозив Раді «великими неприємностями»

6 червня 2019, 14:30

До теми

^ ^