новини

У Запоріжжі триває боксерський сезон на відкритому повітрі

На ринзі у “Дубовому гаю” зустрілися боксери усіх поколінь

На рингу, встановленому в Центральному парку “Дубовий гай”, відбулася чергова матчева зустріч. Організатори знову спробували здивувати глядачів новим форматом турніру, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Телеканал Z.

Цей формат оргкомітет — Запорізька федерація боксу — назвав родинним. Адже протягом дня на ринг вийшли представники усіх поколінь — від початківців до ветеранів. Завданням ставилося показати спадковість запорізького боксу, адже знання в родині передаються від батьків до дітей. Наймолодшому учаснику заходу — 6 років, найбільш дорослому — 45.

Читайте також:Байкери з різних куточків Запорізької області влаштували благодійну акцію

Спадковість тут спостерігалась не тільки серед боксерів, а й тренерів. Так, учасниками турніру були вихованці продовжувача боксерської династії — Артура Беладзе, онука відомого наставника, заслуженого тренера України Юрія Беладзе. Усі троє — Владислав Бєліков, Арсен Агоян та Григорій Мартинкян — здобули перемоги. Загалом під час дійства відбулось 9 поєдинків. Організатори традиційно влаштували матч у формі яскравого шоу, де боксерські двобої чергувались з виступами майстрів хореографії та вокалу. Такий формат має сприяти популяризації боксу в регіоні.

Це далеко не останній турнір, який відбудеться цього літа на рингу в “Дубовому гаю”. В планах організаторів — чергові зустрічі “Man in the ring”, “Кубок дружби”, першості міста та області.

 

8 червня 2019, 18:10

До теми

^ ^