новини

Депутат Запорізької міськради Віталій Рябцев накопичує борги по комуналці

«Я такий, як є»: запорізький депутат заборгував за комуналку понад 50 тисяч

Віталій Рябцев заявив про те, що живе на мінімальну зарплату, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Zanoza.

Депутат Запорізької міськради Віталій Рябцев заборгував за опалення 35 тис. Гривень і більше 17 тис. за гарячу воду. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомила Вікторія Наумова.

Рябцев наявність боргу не заперечив:

«Я такий як є. Не краду, красти не вмію. Хтось за чотири роки депутатства заробив мільйони. А я живу на прожитковий мінімум як і більшість в цій країні».

До речі, згідно з декларацією в заначці у депутата є понад 80 тис. гривень. Не відповів депутат і на питання про те, за чиї гроші встановлені на його окрузі рекламні білборди.

Думки коментаторів розділилися: більшість скептично віднесли до заяви Рябцева про те, що він живе на мінімалку, інші його підтримали, назвавши послуги, що надаються місцевими КП захмарно дорогими і неякісними.

Читайте також:Борги по зарплаті ростуть в Запорізькій області

Однопартійці Рябцева, як і він сам, вважають, що інформація про борг за комуналку - політичне замовлення опонентів і ті просто не нарили більший компромат.

За останньою інформацією депутат зібрався у Верховну Раду по своєму округу. Правда, за участь у передвиборній гонці внесок йому все ж доведеться заплатити.

10 червня 2019, 16:00

До теми

^ ^