новини

Український борець став чемпіоном ІІ Європейських ігор

Спортсмен, який виступав за запорізький клуб, і кандидат в нардепи став чемпіоном Європейських ігор

Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк, який виступає у ваговій категорії до 87-ми кг став чемпіоном ІІ Європейських ігор, передає Є Запоріжжя! з посиланням на  Актуально.

Жан Беленюк раніше виступав на змаганнях як представник Запорізької школи вищої спортивної майстерності, а зараз - ще й кандидат у народні депутати від «Слуги народу».

У фіналі 28-річний спортсмен здобув впевнену перемогу над представником Азербайджану Ісламом Аббасовим (3: 1) і завоював золото.

Також боротьбу на Європейських іграх завершив Микола Крисов, який виступає у ваговій категорії до 97 кг. В 1/8 фіналу українець поступився росіянину Олександру Головіну.

2 липня 2019, 11:10