новини

ПриватБанк запровадив комісію при переказі грошей з картки: без попереджень

ПриватБанк анонсував комісію при переказі грошей з картки

ПриватБанк зробив термінову заяву, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Znaj.ua.   

Державний банк ПриватБанк пояснив клієнтам банку про приховану комісію під час платежів в мобільному фінансовому додатку "Приват24".

Так у фінансовій установі заявили про те, яка комісія реально існує під час користування послугами.

Користуюся послугою SENDMONEY. При переказі грошей з картки ОЩАДБАНКУ на ПРИВАТ знімає комісію. Хоча при оформленні переведення на сайті немає жодних попереджень про нарахування комісії, пишуть що ваша комісія нуль. Напрошується питання - це недбалість чи обман?", - повідомив клієнт банку.

Представник служби підтримки "ПриватБанку" відповів про причини такої ситуації та можливі варіанти вирішення.

Ми не хочемо, щоб між Вами і Банком були непорозуміння. Дозвольте звернути Вашу увагу на те, що Ви можете здійснювати перекази між картками платіжних систем VISA (технологія VISA Direct) і MasterCard (технологія MoneySend): з карти українського банку на карту Приватбанку — без комісії; з карти українського банку на карту українського банку — 0.5% (мінімум 5 грн.); з карти на карту Приватбанку українського банку — 0,5% (мінімум 5 грн.); з карти Приватбанку на карту Приватбанку — без комісії. Додатково може бути списана комісія карти. З тарифами для карт Приватбанку можна ознайомитися за посиланням: https://privatbank.ua/ (у розділі Платежі і перекази вибрати необхідне). З карток інших банків комісія береться згідно з тарифами Вашого банку", - відповіли в Приватбанку.

Читайте також:Море-2019: В яку копієчку влетить відпочинок на запорізьких курортах

9 липня 2019, 14:30

До теми

^ ^