новини

Діючі та екс-співробітники заводу «Кремнійполімер» зібралися на мітинг під стінами підприємства

У Запоріжжі працівники заводу «Кремнійполімер» вийшли на акцію протесту

Люди просили керівництво розрахуватися з боргами по зарплаті і забезпечити нормальний технологічний процес.

За словами мітингувальників загальна сума заборгованості із зарплатні становить близько 14 мільйонів гривень. Підприємство тривалий час знаходиться у важкому фінансовому стані, а з листопада 2016 року в процедурі ліквідації. Згідно із законодавством, ліквідатор з дня свого призначення повинен був повідомити працівників про звільнення, однак на сьогодні там продовжують працювати більше сотні людей, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Первый запорожский

На даний момент слідчі поліції розслідують кримінальне провадження за фактом безпідставної невиплати заробітної плати посадовими особами підприємства, проте співробітники вимагають прискорити розслідування і виплатити зароблені гроші, щоб забезпечити свої сім’ї.

Читайте також:Поліція проводить розслідування через реєстрацію людей

Також люди заявляють про те, що в період не виплати зарплати співробітникам, завод буквально «ріжуть на метал». Підтвердження цим фактам можна знайти в судовому реєстрі. Так, 12 червня правоохоронцям вдалося затримати КАМАЗ з 10860 кілограм чорного брухту, вивезеного з підприємства «Кремнійполімер».

В ході мітингу, учасники також порушили питання про екологічні ризики через порушення технологічного процесу. На заводі є загроза виникнення техногенної аварії в зв’язку зі збереженням більше п’яти тонн небезпечних хімічних речовин, у тому числі хлору, в той час як відключена система подачі пожежно-технічної води.

11 липня 2019, 12:10

До теми

^ ^