новини

Протягом наступного тижня міська лабораторія буде приймати безкоштовно аналізи крові на ПСА у чоловіків

У Мелітополі чоловіки можуть безкоштовно здати аналіз на рак простати

Для того, щоб пройти діагностику, досить мати направлення лікаря-уролога, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Местные вести

Акція проводиться в рамках міської програми «Поліпшення діагностики і профілактики новоутворень серед жіночого і чоловічого населення м Мелітополя» з 15 по 19 липня, повідомляється на сторінці лабораторії в Фейсбуці . 

Дослідження крові на ПСА (простат-специфічний антиген) буде проводиться методом імуноферментного аналізу. Підвищений рівень ПСА в крові чоловіків може вказувати на доброякісну гіперплазію передміхурової залози великих розмірів або запальний процес, але також він говорить про підвищений ризик наявності раку простати.

Здати кров для безкоштовної діагностики можна з 15 по 19 липня в будь-якому з пунктів забору біоматеіралов лабораторії з 7.30 до 10.00. При собі слід мати направлення лікаря-уролога, шприц на 5 мл і рукавички.

Нагадаємо, пункти забору біоматеріалу горлабораторіі знаходяться за наступними адресами:

  • вул. І. Алексєєва, 7 ( «зелена» поліклініка) - 1 поверх, каб. 103;
  • пр. Б. Хмельницького, 46 (колишня дитяча поліклініка) - зліва на 1 поверсі, каб. 1;
  • вул. Брів-ла-Гайярд, 6, 5 під'їзд;
  • вул. ІНТЕРКУЛЬТУРНОГО 394 - в будівлі амбулаторії №5, на місці колишнього аптечного пункту.

Телефони для довідок - 096 041 5050.

Паралельно в Мелітополі онкопрофогляд  можуть пройти і жінки. Кожна мешканка міста протягом липня може пройти безкоштовний гінекологічний огляд, кольпоскопію, огляд молочних залоз і здати мазок на АК, флору. Проводить огляд лікар акушер-гінеколог I категорії Зоя Матвєєва в гінекологічному корпусі міського пологового будинку (вул. Кизиярського, 37, 3 поверх, кабінет № 28). Кабінет працює щодня з 8-00 до 17-00. Телефони реєстратури: 098-02-07-050, 5-03-11.

Читайте також:На митниці очікують ряд нововведень, навправленних на поліпшення її роботи

12 липня 2019, 12:10

До теми

^ ^