новини

Потрапити до Верховної Ради хочуть 22 політичні партії, але згідно з останніми соціологічними опитуваннями, реальні шанси на це є лише у п'яти

Зарплати українців: що обіцяють політичні партії на виборах-2019

В Україні 21 липня пройдуть дострокові парламентські вибори. 

Сьогодні подивимося, що партії обіцяють українцям щодо зарплат, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Панорама.  

Саме конкретну обіцянку (із зазначенням точних термінів) по зарплатах - у партії «Батьківщина»: за п'ять років поступово досягти рівня середньої зарплати Польщі в доларовому вимірі. У програмі зазначається, що сьогодні середня зарплата в Польщі в 3,5 рази вище, ніж в нашій країні. Відзначимо, що аналогічну обіцянку було в програмі лідера партії Юлії Тимошенко, коли вона балотувалася в президенти.

Також партія обіцяє за п'ять років довести зарплати працівників культури, вихователів, вчителів, бібліотекарів та викладачів до європейського рівня.

«Опозиційна платформа - За життя» обіцяє підвищення мінімальної зарплати (причому без вказівки на скільки), а також встановлення неоподатковуваного доходу фізичних осіб на рівні мінімальної заробітної плати.

 

Лідер всіх соціологічних опитувань «Слуга народу» обіцяє створити національну економічну стратегію, щоб рівень доходів і якості життя українців став вище, ніж середньоєвропейський. Окремо в програмі йдеться про введення базового матеріального забезпечення освітян на рівні трьох мінімальних зарплат.

У програмі партії «Європейська солідарність» обіцяють сприяти створенню робочих місць з високими зарплатами. У «Голосі» Святослава Вакарчука обіцянки по зарплатах дають тільки лікарям: лікарі зможуть отримувати гідну винагороду за якісні медичні послуги, а не «шукати додатковий заробіток в Україні або за її межами».

 

12 липня 2019, 16:10

До теми

^ ^