новини

У команді Володимира Зеленського розповіли, якою має бути зарплата українських вчителів

У Зеленського анонсували підвищення зарплат українцям! «Уже навіть пораховано кому і скільки»!

Після перемоги на виборах у «Слузі народу» заявили, що ставка вчителя в Україні повинна бути вищою за середню. Про це в коментарі Обозревательзаявив експерт з питань освіти з президентської команди, кандидат в нардепи від партії Слуга народу (№11 в списку) Сергій Бабак, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Slovech.co 

У нас 440 тисяч вчителів. Можна їм зробити зарплати по 4000 доларів – це вже такий відомий мем. Скільки це буде коштувати – давно вже порахували. Ми собі цього дозволити не можемо. Але чи потрібно до цього йти? Потрібно. У законі про освіту прописані три мінімальні заробітні плати. На даний момент це 13-14 тис. грн (трохи більше 500 доларів – ред.)», – заявив він.

Бабак зазначив, що таке підвищення зарплат «для початку буде непогано», так як професія вчителя – одна з найважливіших. Кандидат від «Слуги народу» вважає ненормальною ситуацію, коли молодий фахівець, приходячи в школу, отримує 5100 грн.

Учитель повинен отримувати максимально можливу зарплату. Те, що вона повинна бути вищою за середню – це взагалі не обговорюється», – підсумував Бабак.

Перед президентськими виборами Володимир Зеленський провів відкриту зустріч з вчителями та експертами в галузі освіти. На ній встало неминуче питання про зарплати в цій сфері праці.

Учасники дискусії запропонували підняти зарплати українським вчителям до 4000 доларів за рахунок арешту і конфіскації коштів у корупціонерів.

Нагадаємо, раніше команда президента України Володимира Зеленського представила проект нової Антикорупційної стратегії

Нова Антикорупційна стратегія буде спрямована на переклад послуг в онлайн і повинна охоплювати напрямки з найбільшими корупційними ризиками.

Читайте також:Борги по зарплаті ростуть в Запорізькій області

26 липня 2019, 13:00

До теми

^ ^