новини

У Запоріжжі померла породілля від втрати крові

Трагедія в пологовому будинку: молода українка померла на очах у лікарів, чоловік розкрив страшні подробиці

Про це повідомляє активіст Андрій Лукін на своїй сторінці в Facebook, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Politeka

У неї залишилися двоє дітей і чоловік.

У відеозаписі активіста чоловік загиблої Сергій розповів, що у його дружини не було проблем зі здоров’ям, вона регулярно відвідувала консультації медиків і причин для занепокоєння не було.

“Дружина дуже відповідально ставилася до свого здоров’я, відвідувала всіх необхідних лікарів і здавала всі аналізи, і безкоштовні і платні. Ми мріяли про другу дитину, дочку. Маля народилося абсолютно здоровим”, – сказав він.

Чоловік перебуває в подиві, що могло статися під час пологів, і чому дружина померла від втрати крові перебуваючи в реанімації, де її стан повинні були контролювати медики.

В лікарні Сергію повідомили що, після пологів у дівчини почалася кровотеча і їй в терміновому порядку видалили матку, але врятувати життя так і не змогли. Чоловік залишився з 3-річним сином, який поки не знає про трагедію і чекає маму додому, а також з новонародженим малятком, якому трохи більше тижня.
 
Сергій потребує моральної підтримки, а також допомоги адвокатів в порушенні кримінальної справи у зв’язку з смертю дружини.
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

1 серпня 2019, 09:00

До теми

^ ^