новини

Сотні перевізників приїхали в Трускавець звернутися до депутатів

У Зеленського приготували українцям феєричний сюрприз: три кроки до комфортного життя

Міністерство інфраструктури зі своєю комісією допустили створення штучного фільтру для видачі дозволів для міжнародних перевезень, передає Є Запоріжжя! з посиланням на  Znaj.ua.

Саме тому сьогодні українські перевізники-експортери позбавлені можливості перевозити товари в Польщу або транзитом через Польщу.

Сотні перевізників приїхали до Трускавця звернутися до депутатів партії «Слуга Народу» з вимогою посприяти у вирішенні ситуації, оскільки вони втрачають гроші через те, що з великими перешкодами можуть здійснювати свою діяльність.

Представники партія "Слуга народа" озвучили дорожню карту, яка включає наступні кроки:

  • "Перше, починаючи з 5 серпня ми зустрічаємося з Міністерством інфраструктури і вимагаємо терміново зібрати комісію, розблокувати ситуацію і почати видавати дозволи нашим перевізникам.
  • Друге, ми проведемо тристоронню зустріч з представниками Міністерства інфраструктури і Державної митної служби, щоб забезпечити пункти перетину кордону представниками Державної служби з безпеки на транспорті, щоб одночасно з деклараціями на вивіз товару і транспорту могли видаватися дозволи, щоб українські перевізники не мандрували по Україні у пошуках дозволів.
  • Третє, ми передаємо інформацію Президенту України Володимиру Зеленському, який на початку вересня зустрічається із Президентом Польщі Анджеєм Дудою, щоб ситуацію можна було вирішити на політичному рівні. Ми повинні розблокувати ситуацію у 2019 році, і працювати над збільшенням квот, щоб у 2020-му не було загрози для нашого малого та середнього бізнесу".

Читайте також:Чехія вже котрий рік поспіль є лідером із експорту дитячих іграшок до ЄС

4 серпня 2019, 14:00

До теми

^ ^