новини

Більшість безробітних мають вищу освіту

У Запорізькій області - 15 тисяч безробітних: кожен другий - з вищою освітою

У Запорізькому обласному центрі зайнятості поділилися свіжою інформацією про ринок праці в регіоні, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Times.ZP.UA .  

Статистику опублікували на сайті обласної державної адміністрації.

У першій половині 2019 року служба зайнятості допомогла працевлаштувати 25,1 тисяч жителів Запорізької області. Станом на 1 липня за офіційними даними в регіоні 14,5 тисячі безробітних. Це на 12% менше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

Запорізький обласний центр зайнятості провів аналіз і розділив загальна кількість безробітних по підлозі; віковими групами та освіти. 59,9% безробітних (8,7 тисячі людей) - це жінки, 40,1% (5,8 тисяч) -чоловіки.

Якщо говорити про вікових категоріях, більшість безробітних (40,2%) це люди у віці 45 років. 31% - до 35 років, 28,8% - від 35 до 45 років.

43,9% безробітних мають професійно-технічне, 10,4% - середню освіту. Більшість офіційно безробітних людей (45,7%) мають вищу освіту.

Читайте також:Чиcельніcть офіційних безробітних громaдян по облacті cтaновить 14,2 тиcячі оcіб

Фахівці Запорізького обласного центру зайнятості також підрахували, що за видами економічної діяльності серед зареєстрованих безробітних кожен шостий раніше був зайнятий в торгівлі і ремонті; 16,5% - в державному управлінні, обороні, обов'язкове соціальне страхування; 15,2% - у переробній промисловості, 11,9% - в сільському, лісовому і рибному господарстві.

За професійними групами серед зареєстрованих безробітних переважають працівники сфери торгівлі та послуг, державні службовці, керівники; представники найпростіших професій, робітники з обслуговування, експлуатації обладнання та машин.

 

5 серпня 2019, 15:00

До теми

^ ^