новини

Бронзовий призер Суперліги просить грошей у президента України Володимира Зеленського

БК Запоріжжя звернувся до Зеленському за фінансовою допомогою

"У минулому сезоні завойовано чотири бронзові нагороди: команда студентів ЗНТУ на Універсіаді України, БК Металург в Першій лізі Чемпіонату України, жіноча Чайка з Бердянську в жіночій Суперлізі України. Особливо успішним виглядає виступ чоловічої команди міста в Суперлізі України - БК Запоріжжя.

Маючи маленький бюджет з усіх команд Суперліги виграли регулярний Чемпіонат і за результатами ігор плей-офф завоювали 3 місце. Два гравці нашої команди в складі збірної студентів України стали срібними призерами Всесвітньої Універсіади. Це дуже великий успіх. Клуб дуже щільно займається розвитком дитячо-юнацького баскетболу. Престижно грати в кращому Палаці Спорту України - "Юності", відчуваючи шалену підтримку все більшої кількості вболівальників від гри до гри, передає Є Запоріжжя! з посиланням на UA-Футбол

Всі ці досягнення змогли здійснитися за часткової підтримки облдержадміністрації, облради, мерії, партнерів та професійній роботі структури БК Запоріжжя. Але загальна сума їх фінансування становить лише 50% необхідних витрат.

З кожним сезоном витрати на утримання клубу і проведення змагань збільшуються (оренда залів, відрядження і т.д.). На жаль в Запоріжжі немає такої кількості бізнесу і підприємців високого рівня, які мають бажання і можливості надавати клубу допомогу, як в інших областях. Команда щорічно ставить перед собою високу планку і прагне її досягти. Для вирішення питань розвитку баскетболу та популяризації здорового способу життя нам необхідна ваша підтримка і допомога. Ми прагнемо зробити спорт (зокрема баскетбол) національною ідеєю - це здоров'я нації і боротьба зі згубними звичками.

Від імені громадськості і шанувальників баскетболу Запорізької області просимо доручити відповідальним особам місцевої та обласної влади звернути увагу на тяжке становище нашої команди і придумати джерела додаткового фінансування команди переможців - БК Запоріжжя. Наше місто і його мешканці це заслужили», - йдеться в заяві, опублікованій на офіційному сайті БК Запоріжжя.

Відзначимо, що фінансові труднощі не завадили запоріжцям в міжсезоння підписати трьох американських легіонерів.

Читайте також:В Запоріжжі відбудуться стартові матчі кваліфікації на молодіжний чемпіонат Європи-2021

8 серпня 2019, 17:00

До теми

^ ^