новини

На молодому запорізькому заводі колдоговір виконали на всі сто

На молодому запорізькому заводі зарплати наблизилися до європейських

На Запорізькому ливарно-механічному заводі відбулася конференція представників трудового колективу, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Индустриалка

Її учасники підвели підсумки виконання колдоговору за 2018 і перше півріччя 2019 року, а також визначили плани на майбутнє. В роботі конференції взяли участь генеральний директор Запорізького ливарно-механічного заводу Євген Шрамко, голова профспілкового комітету підприємства Ігор Чижов, начальник управління персоналу Людмила Сав'юк.

Запорізький ливарно-механічний завод (ЗЛМЗ) був створений три роки тому на базі ливарного і механічного цехів, а також цеху металоконструкцій ПАТ «Запоріжсталь». Сьогодні це багатопрофільне підприємство із замкнутим циклом виробництва продукції. 

Заслуга всього трудового колективу

Головні пункти колективного договору підприємства стосуються соціальних програм, оздоровлення співробітників, роботи з молоддю та багато чого іншого. Всі пункти договору були виконані на 100%.

Одне з основних досягнень - істотне підвищення рівня заробітної плати. У порівнянні з груднем 2018 року вона зросла на 38% і зараз становить 21 тис. Грн. Це одна з найвищих зарплат як в галузі, так і в цілому в економічному секторі України. За своїм рівнем вона наблизилася до показників країн Східної Європи.

За словами генерального директора Запорізького ливарно-механічного заводу Євгена Шрамко, такі показники - це заслуга всього трудового колективу.

Євген Шрамко

 

Майбутнє підприємства - в руках його колективу. Ми високо цінуємо нашу команду. Її професіоналізм дозволяє підвищувати ефективність підприємства. Це, в свою чергу, дозволяє нам підвищувати заробітну плату і дотримуватися тих зобов'язань і соціальних гарантій, які ми на себе взяли, - зазначив Євген Шрамко.

Підтримка для молоді

Велика увага на підприємстві приділяється молодіжному руху. В рамках нього ініціативної молоді допомагають, просувають її по кар'єрних сходах, вітають участь молодих людей у ​​всіляких акціях, конкурсах і заходах. Крім того, на заводі молоді люди можуть отримати і фінансову підтримку.

Як розповіла начальник управління персоналу Людмила Сав'юк, молоді працівники підприємства можуть отримати безвідсоткову позику до 50 тис. Грн.

На нашому підприємстві широко впроваджуються заходи по адаптації та наставництва молоді. Ми беремо на себе відповідальність приймати на роботу молодь і навчити її рідкісним, дефіцитним і високооплачуваним професіям. Наприклад, ми запрошуємо хлопців з технічною освітою освоїти у нас професію верстатника. Крім навчання, наставництва та адаптації ми пропонуємо молодим хлопцям безвідсоткові позички. Їх розмір значно збільшився в порівнянні з 2018 роком. Раніше розмір цієї позики становив 5 тис. Грн. А зараз, при дотриманні певних умов, він може складати до 10, 30 і навіть 50 тис. Грн. Позика в 50 тис. Може погашатися до трьох років. Думаю, що молоді сім'ї зацікавить і це нововведення нашого колективного договору, - розповіла Людмила Сав'юк.

Соціальні блага можна буде вибирати

Є в колективному договорі 2019 року та інші нововведення. Так, уже з 1 жовтня на підприємстві введуть індивідуальний соцпакет. В рамках нього кожен співробітник зможе сам вибрати для себе певні блага, які йому надасть підприємство. Це оздоровлення, літній відпочинок, спортивні заходи, колективні екскурсії, поїздки, поповнення мобільного рахунку і багато іншого.

- Всі пункти колективно договору в 2018 році були виконані, за що спасибі трудовому колективу. Пункти, які були намічені на 2019 рік, в першому півріччі теж виконуються. Думаю, що якщо ми будемо і далі рухатися в якому ж темпі, у нас все вийде, - зазначив голова профспілкового комітету Ігор Чижов. - Профспілка і адміністрація у нас на підприємстві завжди йдуть назустріч один одному.

Читайте також:У команді Володимира Зеленського розповіли, якою має бути зарплата українських вчителів

19 серпня 2019, 14:00

До теми

^ ^