новини

На турнірі, який стартує в Запоріжжі, чекають президента Федерації гандболу України

Кубок Дніпра стартує в Запоріжжі

У четвер, 22 серпня, в Запоріжжі стартує традиційний міжнародний турнір Кубок Дніпра-2019. За головний приз посперечаються чотири клуби - Мотор, польська Вісла, мінський СКА і ізраїльський Хапоель (Рішон-ле-Ціон). Матчі пройдуть в Арені Юність, передає Є Запоріжжя! з посиланням на sportarena.com

В ході турніру представники українських клубів хочуть провести нараду з керівництвом ФДМ. Головне питання - реформа українського гандболу.

Наше українське гандбольне господарство в тій же турбулентності, що і вся країна. При цьому клуби забезпечують утримання своїх команд, а також здійснюють оплату суддівства і послуг ФГУ з проведення чемпіонату України. Це буде до тих пір, поки не відновиться українська гандбольна ліга. Ми дуже сподіваємося, що УГЛ відновиться, в першу чергу, за допомогою керівництво ФДМ, яке сформулює і скоординує свої зусилля по створенню передумов для становлення 12-14 професійних гандбольних клубів, - зазначив заслужений тренер України Іван Фучеджі.

За словами фахівця, реформа давно назріла, а її проведення потрібно почати якомога раніше.

Реформа однозначно буде, і ми повинні бути готові до головного викликом: стати конкурентоспроможними клубами на міжнародному рівні і регулярно поповнювати збірні команди України гравцями високого класу. І залучити головного споживача гандбольного продукту - наших українських глядачів», - заявив Фучеджі.

Календар Кубка Дніпра-2019

 22 серпня

  • 16:00. Хапоель - Вісла
  • 18:00. Церемонія відкриття
  • 18:30. Мотор - СКА

23 серпня

  • 16:00. Мотор - Хапоель
  • 18:00. Вісла - СКА

24 серпня

  • 12.00. СКА - Хапоель
  • 14:00. Мотор - Вісла

Читайте також:Ольга Сукач стала бронзовою призеркою другого етапу Кубка світу з мас-рестлінгу

22 серпня 2019, 19:00

До теми

^ ^