новини

Віце-прем'єром і міністром цифровий трансформації став IT-підприємець із Запоріжжя Михайло Федоров

IT-підприємець із Запоріжжя став віце-прем'єром

Михайло Федоров народився 21 січня 1991 року в містечку Василівка в Запорізькій області, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Panoptikon

Закінчив факультет соціології та управління Запорізького університету, Вищу політичну школу, освітню школу представників НАТО в Україні. Отримував стипендію ОБСЄ. У 2012 році був "студентським мером" Запоріжжя.

У травні 2013 року заснував власну Діджитал-агентство SMMSTUDIO в Запоріжжі. Є фахівцем в таргетування реклами в інтернеті та соціальних мережах. Його компанія, чисельністю в сорок співробітників, займається збільшенням продажів за допомогою реклами в соціальних мережах, таких як Фейсбук і інстаграм. Одним з клієнтів студії був "Квартал-Концерт

Спікер IT-Forum 2016 Запоріжжя, iForum 2019, LVIV SMM FORUM, провів курс DIGITAL & SMM на Вільної освітньої платформі. Організатор Facebook Marketing Conf. Федоров обіймав посаду операційного директора в освітньому проекті для підприємців "Суперлюди".

У 2014 році - на виборах до Верховної Ради став кандидат в народні депутати від партії "5.10", № 166 в списку.

У 2019 став керівником digital-напрямку передвиборчої кампанії Володимира Зеленского.Менее ніж за півроку він створив інтернет-спільнота з аудиторією в півмільйона користувачів. Завдяки роботі Михайла Федорова і його колег, "Команда Зе" змогла знайти велику кількість юристів волонтерів по всій країні, а також логістів та інших експертів.

Після інавгурації президент призначив Федорова своїм позаштатним радником по Діджитал-напрямки. Також займається діджіталізаціею партії "Слуга народу".

На виборах до Верховної Ради - кандидат в народні депутати від партії "Слуга народу", № 6 в списку.

Федоров вважає, що найважливіша мета в його роботі полягає у визначенні шляхів і механізмів прискорення реалізації проекту "держава в смартфоні". У його планах створення технологічного та зручного в користуванні електронного уряду.

Для цього він хоче реалізувати ідею "єдиного вікна". Воно дасть громадянам один веб-адреса, на якому будуть зібрані всі наявні послуги. Для простоти користування планується створити єдину систему авторизації та ідентифікації.

На думку Михайла, українці за допомогою всього двох кліків по сайту зможуть знаходити необхідні їм дані в національному каталозі послуг. Одного разу громадяни авторизуються і один раз вводять свої дані, які не будуть загублені.

У планах радника президента можливим проводити вибори і референдум за допомогою мобільного телефону.

Читайте також:Депутата Оріхівської райради упіймали на «приховуванні» суттєвих змін у майновому стані

30 серпня 2019, 11:00

До теми

^ ^