новини

У Запоріжжі, в дитячій художній школі, відкрилася галерея юніорів

У Запоріжжі відкрилася нова галерея

Новий виставковий простір - галерея юніорів - з'явилося в Запоріжжі, в дитячій художній школі, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Індустріалка.              

У фойє зробили ремонт, встановили галерейні системи для розвішування картин і малюнків, спеціальне освітлення. Тут будуть показувати роботи творчих дітей та молоді цієї та інших шкіл естетичного виховання міста. Відкрили галерею юніорів на грант, виграний школою в конкурсі соціальних проектів «Ми - це місто» в сумі 40 тис. грн.

Галерею відкрили презентацією виставки «На крилах творчості», в якій представили 35 робіт учнів художньої школи. 

А також майстер-класами по живопису, графіці, ліплення, витинанки, на які запросили близько 200 дітей та їх батьків.

Проект «Ми - це місто» націлений на те, щоб робити краще життя в нашому місті, - зазначив прийшов на презентацію директор Палацу культури металургів Микола Володьков. - Гранти сприяють активності людей в цьому напрямку, і ми бачимо, що це виходить. Дуже важливо створити умови для розвитку дітей. Сьогодні ми побачили результат - чудову унікальну галерею, можливість для дітей розкрити здібності. У школі діти відточують майстерність і тепер зможуть показати свої роботи. В майбутньому цим дітям доведеться розвивати і прикрашати країну.

До цього виставки юних художників періодично проводили в обласній універсальній науковій бібліотеці та у Виставковому залі Спілки художників. Цього року школа відзначила 60-річчя . Це єдина художня школа в Запоріжжі. Ідея галереї юніорів належить заступнику директора художньої школи Віталію Симчуку.

Виставка, в тому числі і персональні, сприятимуть обміну досвідом, - вважає Віталій Симчук. - Постараємося міняти їх якомога частіше. Але, думаю, як мінімум два тижні виставки працюватимуть. З творчістю юних художників зможуть ознайомитись не тільки батьки, а й всі бажаючі, що сприятиме культурному розвитку Запоріжжя. Я вперше подавав заявку на конкурс «Ми - це» місто. І вважаю, что він дуже корисний. Для Запоріжжя неймовірна удача, що у нас є така грантова програма.
Учусь в художній школі з 8 років, найбільше мені подобається живопис і графіка, - розповідає 15-річна учасниця виставки Аліна Басманова. - Люблю малювання за можливість висловити свої емоції. І хочу стати художником. У виставці беру участь вперше. Вважаю, що нашій школі потрібна така галерея. Тут багато талантів.

Адреса дитячої художньої школи: вул. Маяковського, 3а. Галерею можна відвідати з 10.00 до 21.00. Вихідний: неділя. Телефон для довідок 233-00-16.

Читайте також:У обласна художня музеї відкрілась ювiлейна виставка Валєрiя Кеменова «Магiя маски»

4 вересня 2019, 09:00

До теми

^ ^