новини

СБУ взялася за колаборантів

Стратегічний український завод підозрюють у диверсії

Служба безпеки України розпочала розслідування ймовірної антидержавної діяльності заводу “Мотор Січ”.

СБУ підозрює працівників стратегічного підприємства у співпраці з окупантами, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Народна Правда

Служба безпеки України здійснює досудове розслідування у справі про можливу підготовку диверсії та державної зради на підприємстві «Мотор Січ» – про це повідомила журналістам прес-служба відомства.

Крім того, згідно з повідомленням СБУ, розслідування стосується ймовірного постачання продукції заводу представникам Росії.

Здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочинів, передбачених частинами 1 статті 14 статті, статті 113 та частини 1 статті 111 Кримінального кодексу України, а саме за фактом готування до вчинення диверсії – дій, спрямованих на зруйнування акціонерного товариства «Мотор Січ» як об’єкта, який має важливе народногосподарське та оборонне значення, а також надання представниками АТ «Мотор Січ» допомоги Російської Федерації в проведенні підривної діяльності проти України шляхом постачання продукції військового призначення та подвійного використання», – йдеться в документі.

Інших деталей СБУ не повідомляє, посилаючись на норми Кримінально-процесуального кодексу щодо недопустимості розголошення даних оперативно-розшукової діяльності та досудового розслідування.

У липні 2019 року відомство заявляло про те, що група компаній «Мотор Січ» протягом двох років фінансувала діяльність підтримуваного Росією збройного угруповання «ДНР».

Читайте також:Аеропорт «Бориспіль» відновив роботу терміналу F після майже шестирічного простою

 

5 вересня 2019, 17:00

До теми

^ ^