новини

Вперше за Кубок України з тріклайну на європейському рівні побореться представник України

Спортсмен з Запоріжжя пройшов відбір на Кубок Європи з тріклайну

Спортсмен пройшов онлайн відбір на Кубок Європи, відправивши на кастинг відео свого виступу, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Inform.zp.ua

За результатами виступів на першому в своїй кар'єрі Кубку Європи, Вадим потрапив в топ-10 кращих спортсменів континенту.

Незважаючи на те, що Україна вперше була представлена ​​на Кубку Європи з слеклайну, завдяки вам, друзі, я зміг увійти в 10-ку кращих атлетів всіх учасників змагань зі всієї Європи.

Вадим Балаш є досвідченим тріклайнером, багаторазовим переможцем всіх українських тріклайн змагань останніх п'яти років. Також бере участь в міжнародних турнірах, а в основний час 35-річний чоловік працює на державному підприємстві «Запорізький проектно-дослідний інститут землеустрою» інженером комп'ютерної техніки.

Щоб потрапити на Кубок Європи Вадиму довелося зібрати кошти на поїздку за допомогою соцмереж і звернень в різні організації, адже вартість поїздки в Португалію близько 22 тисяч гривень.

На думку Вадима Балаша, тріклайн є перспективним видом спорту для розвитку в Україні. Адже він мало витратний, простий в організації місця для тренувань, і в той же час модний і видовищний, а тому має потенціал залучати молодь до активного способу життя.

Читайте також:Мелітопольські каратисти стали чемпіонами на змаганнях

6 вересня 2019, 12:00

До теми

^ ^