новини

У п’ятій міській лікарні Запоріжжя пацієнта хотіли лікувати трепанацією черепа замість уколів

Замість уколів – трепанація черепа: як лікують пацієнтів в міській лікарні Запоріжжя

Йому призначили операцію з установки в голову чотирьох пластин. Конструкція включала в себе і 36 гвинтів. Про це передає Є Запоріжжя! з посиланням на Politeka

Як стверджує видання, при новому головлікарі Дмитру Івченко політика медустанови передбачає максимальне збагачення за рахунок пацієнтів. Їм обов’язково пропонують хірургічне втручання за дорогущим прайсом, каже джерело.

Йому призначили операцію з установки в голову чотирьох пластин. Конструкція включала в себе і 36 гвинтів. Про це повідомляє Акцент.

Як стверджує видання, при новому головлікарі Дмитрію Івченко політика медустанови передбачає максимальне збагачення за рахунок пацієнтів. Їм обов’язково пропонують хірургічне втручання за дорогущим прайсом, каже джерело.

Як приклад видання називає історію чоловіка, який потрапив до лікарні з діагностованою черепно-мозковою травмою. Як лікування йому запропонували операцію – формально, безкоштовну.

Однак ціна медичних компонентів для операції досягала 35 тисяч гривень. Придбати все необхідне пропонувалося у оформленому при лікарні ФОП, повідомляє видання.

В результаті повторної консультації в іншому медзакладі, чоловікові було прописано стаціонарне лікування. В іншій лікарні він поправився на уколах і був виписаний через два тижні.

Читайте також:Розширений перелік аналізів почне діяти з 1 вересня

13 вересня 2019, 18:00

До теми

^ ^