новини

У Запорізькій Національній спілки фотохудожників відбулося відкриття фотовиставки «Краса Запоріжжя»

«Краса Запоріжжя» − у творчості запорізьких фотохудожників

Як повідомили в Департаменті культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, виставку присвячено 80-річчю Запорізької області, святкуванню  Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Запорізька ОДА

Її організовано за ініціативи Запорізького фотоклубу та адміністрації Запорізького обласного краєзнавчого музею. Це спільний проект, реалізований за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації у рамках Програми розвитку культури Запорізької області.

Виставка поєднала 60 робіт 19 фотохудожників, які працюють у різних жанрах. Мальовничі запорізькі краєвиди, архітектурні та природні пам’ятки, унікальний живий світ, натюрморти, і, найголовніше – прекрасні люди.

 Є в експозиції і справжні унікальні роботи:  фотографія Тетяни Аверіної із  зображенням квітки у краплях дощу цілий рік перебувала на космічній станції з американськими астронавтами, які надіслали автору відповідний сертифікат.

Усі учасники виставки отримали у подарунок новий туристичний календар, який презентує Запорізьку область на різних заходах. Як зазначила начальник управління культури і туризму Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Людмила Абеляшева, фотографи, що фіксують красу Запорізької області, роблять вагомий внесок у створення позитивного образу нашого краю, заохочують туристів приїхати до нас, щоб побачити все це на власні очі. 

Читайте також:Чоловік просить допомогти йому фінансово або ж фарбою

2 жовтня 2019, 17:00

До теми

^ ^