новини

У запорізькій галереї «Art L» відкриють всеукраїнську виставку нейрографікі «Нейроджаз душі»

Запоріжжі зберуться любителі нейрографікі

З 22 жовтня по 14 листопада в запорізькій галереї «Art L» (вул. Сталеварів, 30) буде проходити перша всеукраїнська виставка нейрографікі і нейроарта "Нейроджаз душі", передає Є Запоріжжя! з посиланням на Індустріалка

Як повідомляє сайт засновника нейгрографікі Павла Піскарьова, це - творчий метод трансформації світу, використовуючи який,  ви опануєте універсальним інструментом управління обставинами і алгоритмами вирішення різних типів життєвих завдань.

Мета виставки - показати, що люди різних професій хочуть зробити своє життя більш гармонійним і що це можна зробити за допомогою маркера і особливих алгоритмів, - повідомила арт-консультант галереї «Art L» Тетяна Шувалова.

- На презентації виставки можна буде познайомитися безпосередньо з учасниками виставки, в тому числі і з інструкторами нейрографікі із Запоріжжя, Києва, Дніпра, Херсона та інших міст України. Також відбудеться безкоштовний майстер-клас від інструктора нейрографікі Наталії Юріліной з Черкас.

виставка нейрографікі

Протягом всієї виставки кожен відвідувач зможе маркером провести свою нейролінію на загальному полотні нейрографіческой композиції.

Презентація виставки "Нейроджаз душі" відбудеться 22 жовтня. Початок презентації - о 11.00, майстер-класу - о 14.30.

виставка нейрографікі

 

Галерея «Art L» працює з 11.00 до 17.00. Вихідний неділя.

Вхід безкоштовний.

Читайте також:Фото з пейзажами Запорізького краю побувало в космосі

20 жовтня 2019, 15:30

До теми

^ ^