новини

У Запорізькому обласному онкологічному диспансері відкриється сучасний мамологічний центр

В Запорізькому обласному онкодиспансері анонсували відкриття нового мамологічного центру

У приміщенні, де він працюватиме, вже завершились останні приготування: зроблений ремонт, встановлені меблі у залі очікування та оглядовому кабінеті. Зараз, тут чекають на апарат ультразвукового дослідження, вартість якого більше двох мільйонів гривень — його мають встановити до кінця жовтня,передає Є Запоріжжя! з посиланням на TV5.  

Окрім апарату УЗД, дослідження проводяться і з допомогою цифрового мамографу, який знаходиться у поліклінічному відділенні диспансеру. Він працює вже тиждень. За день тут обстежують до десяти пацієнтів.

З нагоди відкриття мамологічного центру у Запорізькому обласному диспансері обговорили механізми запуску скринінгових програм, які дозволяють виявити хворобу на ранній стадії та не допустити її ускладнення.

Питання профілактики онкозахворювань обговорювали під час зустрічі лікарів з представниками громадськості. Йшлося і про необхідність посилення інформування про небезпечну хворобу.

Сучасний мамологічний центр відкриється у Запорізькому обласному онкологічному диспансері вже на початку листопада. Його обладнання дасть можливість отримати результати обстежень вже за добу, а у деяких випадках для досліджень вистачить і кількох годин.

Читайте також:В Мелітополі, як і по всій Україні, діє державна програма «Доступні ліки»

23 жовтня 2019, 12:00

До теми

^ ^