новини

Чи буде в Запоріжжі цирк: яку альтернативу пропонує держава

Цирку в Запоріжжі не буде? Містянам пропонують незвичайну альтернативу

Запорізький цирк входить до списку семи державних, в яких буде введено заборону на використання у виставах та купівлю тварин, передає Є Запоріжжя! з посиланням на znaj.ua.  

Окрім запорізького цирку, в Україні існує ще шість державних - у Києві, Львові, Харкові, Кривому Розі, Дніпрі та Одесі.

Жодна з установ, переконані захисники тварин, не може забезпечити чотирилапим артистам гідні умови утримання. За словами активістів, особливо критичною є ситуація в приватних пересувних цирках, які часто тримають тварин в екстремальних умовах. Окрім того, активісти виступають проти жорстоких методів дресирування.

Що стосується Запорізького державного цирку, то директорка Тамара Зубко розповіла, що вони над тваринами не знущаються, передає Запорозька Січ.

На сьогоднішній день ми працюємо в рамках того закону, який діє в Україні. Ми дотримуємося встановлених умов утримання тварин. У нас є спеціальне приміщення, у штаті – ветеринарний лікар, – все, відповідно до букви закону, – запевнила нас Тамара Вікторівна. – На жаль, багато брехні і спекуляцій навколо цієї теми. Історії про жорстокі знущання над тваринами придумані тими, кому це вигідно. У Запорізькому державному цирку не працювали і не працюють дресирувальники, які використовують жорстокі методи дресури".

Читайте також:Майже рік тому в Запоріжжі з'явився Discobus - місце для проведення різних вечірок і корпоративів

1 листопада 2019, 11:00

До теми

^ ^