новини

Врятовані з Авдіївки. Табун коней вивезли із Донецької області запорізькі волонтери

Запоріжців просять допомогти евакуйованим з передової тваринам

Евакуйованих тварин розмістили на фермі у селі Георгіївка Вільнянського району, передає Є Запоріжжя! з посиланням на КаналZ

Спочатку сніданок, а потім прогулянка полем. Цих коней запорізькі волонтери нещодавно перевезли із Авдіївки. Зараз тварини обживаються на новому місці. Активісти привезли їм улюблені ласощі — моркву, буряки та яблука.

Останні 5 років тварини жили під обстрілами на Донбасі. Зараз із сорока коней залишилась майже половина. У деяких є осколкові поранення, інші пошкодження тварини отримали від перебування у тісному приміщенні. Переправити коней з Донбасу вдалося за 3 рази. Останні тварини прибули 2 тижні тому. Ці тварини належать до породи англійських скакунів. Але більшість документів втрачена, а самі тварини не щеплені. Волонтерки вже закупили 20 тонн сіна і 4 тонни вівса. Запасу має вистачити на 2 місяці. Крім цього, потрібні вода і дах на фермі.

Зараз для вигулу тварин є лише загорожа. Однак кожному потрібна власна левада. Волонтерки звертаються до всіх небайдужих з проханням про будь-яку допомогу. У подальшому ентузіастки планують створити спортивну школу.

Читайте також:Запорізьким пенсіонерам не виплачують кошти: у чому причина, і хто винен

5 листопада 2019, 18:00

До теми

^ ^