новини

В місті відбудуться безкоштовні лекції та огляди лікарів

У Запоріжжі до Дня діабету пройде ряд заходів

Резолюція ООН №61 / 225 було прийнято 20 грудня 2006 року та була присвячена цукрового діабету (СД). Вона закликає всі держави розвивати національні програми профілактики, ведення і лікування діабету. Вперше члени ООН визнали, що СД є неінфекційної епідемією, передає Є Запоріжжя! з посиланням на zabor.zp  

Кожні 10 років число хворих на ЦД в усьому світі подвоюється. Щорічно в світі на діабет 2-го типу хворіють 7 млн. Чоловік, а 1 млн. людина проходить через ампутацію стоп, 700 тисяч хворих поповнюють армію сліпих ..., кожні 10 секунд у світі помирає одна людина з цукровим діабетом.

Діабет може захворіти не тільки дорослий, але і дитина в будь-якому віці.

Завдяки навчанню, люди змогли уникнути гострих ускладнень ЦД, знизити кількість судинних ускладнень, а найголовніше навчання дозволяє змінити ставлення пацієнтів до свого захворювання, підвищити мотивацію до адекватного лікування, поліпшити якість життя.

Всесвітній День Діабету (далі вдд) відзначають щорічно 14 листопада в день народження Фредеріка Бантінга, одного з першовідкривачів інсуліну.

 У 2019 до вдд громадська організація «ДІАБЕТИК» висвітлює тему Дня діабету: «Захисти свою сім'ю» і прагнемо досягти наступних цілей:

- щоб уряд проводив ефективну політику профілактики і ведення діабету;
- щоб кожна людина з діабетом отримав діабетологічної освіту;
- щоб усі знали, які ознаки свідчать про наявність діабету, як попередити або затримати розвиток діабетологічних ускладнень.

Щорічно в г. Запорожье діабет діагностується у 2 - 2,5 тисячі людей.

В рамках вдд в світі проходить багато заходів, одне з них пройде 15 листопада в ДК "ОРБІТА" з 10-00 за адресою м Запоріжжя вул. Лермонтова, 9.

Читайте також:У світі продовжують фіксувати смертельні епізоди, спричинені курінням та вибухами вейпів

6 листопада 2019, 12:00

До теми

^ ^