новини

У Запоріжжі блокували діяльність конвертаційного центру

У Запоріжжі "накрили" конвертцентр, через який вивели в "тінь" 100 мільйонів гривень

Серед замовників був держпідприємства. Про це повідомили в прес-службі СБУ, передає Є Запоріжжя! з посиланням на zabor.zp.  

Оперативники спецслужби встановили, що двоє жителів Запоріжжя рік тому організували "конверт". Вони надавали клієнтам "послуги" з переказу грошей через фіктивні фінансово-господарські операції.

Конвертцентр також забезпечував штучну мінімізацію податкових платежів до бюджету. Серед їх "клієнтів" було більше 50 комерційних структур реального сектора економіки і кілька державних підприємств регіону.

Під час обшуків в офісі конвертаційного центру правоохоронці вилучили печатки підконтрольних підприємств, бухгалтерську і банківську документацію, чорнові записи. Також виявлено понад 600 000 гривень та 15 000 євро.

За матеріалами СБУ вирішується питання про притягнення до відповідальності керівництва підприємств-клієнтів конвертаційного центру для відшкодування держбюджету завданих збитків.

В рамках відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 205-1 (підробка документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб-підприємців), ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) та ч. 1 і 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України тривають слідчо-оперативні дії.

зображення

 

зображення

Читайте також:В Запоріжжі працював агент військової розвідки РФ Олексій Лазоренко

6 листопада 2019, 15:00

До теми

^ ^