новини

Екскурсія містом за 5 гривень

У запорізьких автобусах працює аудіогід містом

Послухати цікаві факти про Запоріжжя під час поїздки відтепер можна просто у громадському транспорті. Поки що новинка з’явилась лише на кількох автобусах 18 маршруту та на тролейбусі №1, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Канал Z.  

Їдеш у громадському транспорті і слухаєш про історію міста. Вже місяць на 18-му автобусі діють віртуальні екскурсії. Цей маршрут є чи не найдовшим у місті, оскільки пов’язує Правий берег із Південним мікрорайоном. За цей час в автобусі можна почути 18 коротких розповідей про історію Запоріжжя. Віртуального екскурсовода на кінцевій зупинці запускають водії. Кажуть, нічого складного немає. Головне – вставити флешку та завести транспорт. Водії зазначають: до голосу гіда вже звикли, а заодно й історію “підтягнули”. Додають, було б цікаво дізнатись більше про пам’ятки міста й у інших районах. Пасажири кажуть: після роботи такі історії, не лише відволікають від буденності, але й дають можливість дізнатися про щось нове для себе.

Такий же гід тепер запрацював і на першому тролейбусі, який курсує з площі Профспілок на острів Хортиця. Аналогічні тури вже давно популярні в Європі. Там аудіогіди розповідають про пам’ятки міста кількома мовами. Для Запоріжжя це поки що новинка. Пасажири такі нововведення підтримують.

Читайте також:У Запоріжжі блокували діяльність конвертаційного центру

 

6 листопада 2019, 16:00

До теми

^ ^