новини

З настанням холодів буде організовано роботу пунктів гарячого харчування для бездомних

Для нужденних запоріжців працюватимуть пункти гарячого харчування

З настанням холодних погодних умов Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації продовжує організовувати роботу пунктів гарячого харчування для бездомних осіб та громадян, що опинилися в складних життєвих обставинах, передає Є Запоріжжя! з посиланням на КаналZ.  

У Департаменті повідомили, що в осінньо-зимовий період органами соціального захисту населення організовується гаряче харчування бездомних осіб та громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, у рамках діючої обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах, «Назустріч людям» на 2015-2019 роки.

На харчування в листопаді-грудні 2019 року передбачено виділити з обласного бюджету 99,960 тис. грн.

Гаряче харчування буде надаватися в містах Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі, Енергодарі та у Вільнянському, Оріхівському, Пологівському, Якимівському, Чернігівському районах. Загалом 15 пунктів, з яких сім – у місті Запоріжжя. Більшість пунктів вже відкриті, деякі розпочнуть діяльність із наступного тижня.

Читайте також:Погуляти з собаками з притулку «Дай лапу, друже» можна по суботах

6 листопада 2019, 17:00

До теми

^ ^