новини

Мелітопольці можуть приєднатися до щорічної акції «Всеукраїнський диктант національної єдності»

Жителів Мелітополя запросили написати диктант національної єдності

Традиційний диктант приурочили до Дня української писемності та мови, який відзначають 9 листопада. Але в цьому році перевіряти свою грамотність українці будуть вже сьогодні, 8 листопада, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Індустріалка.   

Написати диктант разом звуть мелітопольців на філологічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

В актовому залі на шостому поверсі корпусу за адресою вулиця Михайла Грушевського, 24 (будівля колишнього заводу «Старт») зберуться студенти, викладачі та всі бажаючі мелітопольці, - уточнила заступник декана філфаку з виховної роботи Оксана Коваль. - Початок об 11:00.

Планують писати радіодиктант національної єдності і в інших навчальних закладах Мелітополя. Наприклад, в дослідницько-експериментальному відділенні (колишня Мала академія наук) Центру позашкільної освіти, до акції приєднаються педагоги. 

А для дітей, за інформацією заступника директора Олени Прокопенко, 8 листопада буде організована інтелектуальна гра. В її ході вчення 7-8 класів візьмуть участь у квесті на знання літературних творів, а також напишуть диктант, але текст буде присвячений рідному краю.

В цьому році вперше роботу можна буде перевірити вже через 15 хвилин після її написання. За цей час (11: 45-12: 00) можна відправити свій текст (фото, скан або скріншот із зазначенням зворотною адресою) на електронну скриньку Українського радіо (rd@nrcu.gov.ua), або в приватні повідомлення на сторінці Українське радіо в Фейсбук (UA: Український радіо), або на вайбер - 097-107-107-9. Потрібно вибрати тільки один спосіб. Тих, хто напише диктант без помилок, організатори акції обіцяють заохотити.

Читайте також:Екскурсія містом за 5 гривень

8 листопада 2019, 10:00

До теми

^ ^