новини

З вини прокурорів вбивцю звільнили в залі суду

Звір на волі: в Запоріжжі судді відпустили обвинуваченого в подвійному вбивстві

У Запоріжжі обвинувачений в страшному подвійному вбивстві був звільнений з-під варти прямо в залі Жовтневого райсуду. Причиною такого суддівського рішення стала «незрозуміла позиція прокуратури». Про це судді написали в соцмережі Facebook, передає Є Запоріжжя! з посиланням на zaporizhzhya.znaj.ua.

Як повідомляється, обвинувачений 24 серпня 2016 року розправився з подружжям, з яким напередодні випивав, а потім спробував влаштувати підпалив у квартир, аби замести сліди злочину.

Загасити пожежу в будинку по вул. Української встигла бригада рятувальників, які і виявили тіла 48-річного чоловіка та його 36-річної жінки зі слідами насильницької смерті. Як виявилося, господарів квартири зарізав нічний гість. Факт галасливого застілля, яке проходило напередодні вбивства, підтвердили сусіди загиблих. Вони додали, що подружжя і самі не проти випити, тому в їх квартирі часто бували підозрілі знайомі.

Розгляд цієї справи в суді тривав з середини зими 2017 року. 

Однак «численні порушення, допущені під час збору доказів, зробили їх неприпустимими», - зазначають судді, додаючи, що «за весь час розгляду справи сторона звинувачення так і не спромоглася надати інші докази вини обвинуваченого чи знайти свідків».

Оскільки в Україні діє принцип презумпції невинуватості, обвинуваченого в подвійному вбивстві Любинського О. В. довелося звільнити прямо в суді.

Читайте також:Під Запоріжжям чоловік побив кохану і кинув у лісі на вірну смерть

 

11 листопада 2019, 09:00

До теми

^ ^