новини

Запорізький «Мотор» при підтримки уболівальників не зміг здобути першу перемогу

«Мотор» упускає першу перемогу в Лізі чемпіонів

Суперники почали поєдинок практично без розкачки, перший м'яч у зустрічі закинув капітан «Мотора» Борис Пухівський, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Акцент.

Правда, французам швидко вдалося зрівняти рахунок. Три поспіль м'ячі Максима Бабічева вивели запорожців вперед 5: 4. На перший тайм-аут команди пішли за рахунку 10-6 на користь чемпіона України. Запорожцям вдалося збільшити свою перевагу і піти на перерву з перевагою в 5 м'ячів, 17-12.

У другому таймі травму отримав крайній правий «Мотора» Артем Козакевич і команду як підмінили: провали в захисті, невимушені помилки і як наслідок-на останній хвилині матчу на табло горіли цифри 25:25. Під кінець матчу французькі гандболісти успішно реалізували свою атаку 25:26 і «Мотор» зазнав шостої поразки в Лізі чемпіонів.

11 листопада 2019, 15:00