новини

Запорізький стадіон готують до матчів національної збірної України і для участі «Зорі» в єврокубках

Запорізьку "Славутич-Арену" готують для єврокубків за новими вимогами УЄФА

Запорізький стадіон «Славутич-Арена» спочатку відповідав абсолютно всім вимогам УЄФА для проведення аж до чвертьфінальних матчів. Арена не відповідала вимогам для проведення півфіналів і фіналів міжнародних турнірів, і то - тільки за кількістю місць, передає Є Запоріжжя! з посиланням на 1news.zp.  

Але футбол розвивається, і вимоги УЄФА також підвищуються. Таким чином, в 2017 році, для того, щоб «Зоря» змогла проводити домашні ігри Ліги Європи на «Славутич-Арені», довелося обладнати всі входи на стадіон турнікетами. Тоді ж і почалися роботи з удосконалення освітлення на стадіоні - приблизно 1/3 частина ламп була замінена на сучасні світлодіодні.

Як розповів директор КП «Міський футбольний клуб« Металург »Максим Лупашко (стадіон належить футбольному клубу, - ред. ). На сьогоднішній день продовжили роботи по заміні ламп.

Мінімальні вимоги УЄФА нами відпрацьовані, але ми хочемо йти на крок вперед, - прокоментував зміни Максим Лупашко.

У четвер, 14 листопада, на «Славутич-Арені» вперше в історії зіграє національна збірна України. Для цієї події, і для майбутніх єврокубкових матчів за участю луганської «Зорі» на стадіоні обладнали спеціальну кімнату, яка буде служити студією для прямих телеефірів, і приміщенням, в якому буде встановлена система Відеодопомога арбітрам VAR.

Крім цього, в даний момент завершуються роботи по переобладнанню прес-ложі. На трибуні монтують вісім коментаторських кабінок, по три робочих місця в кожній. Проведено більш потужний інтернет.

Всі ці зміни дозволять проводити на «Славутич-Арені» міжнародні зустрічі, регламентовані УЄФА. А це і участь «Зорі» в єврокубках, і відбіркові матчі збірної України. А значить, запорізький уболівальник побачить ще більше яскравих футбольний баталій.

 

Читайте також:Спортсмен із Запоріжжя показав найкращі результати з плавання на змаганнях у Китаї

12 листопада 2019, 13:00

До теми

^ ^