новини

У Запорізькій області в селах почали закриватися відділення «Ощадбанку» і «Укрпошти»

У запорізьких селах закриваються відділення банків та пошти

Реформи в "Укрпошті" привели до скорочення робочого тижня поштових відділень або взагалі їх закриттям в невеликих і віддалених від адмінцентру селах, передає Є Запоріжжя! з посиланням на zabor.zp.  

При цьому листонош "навантажили" додатковими обов'язками. Поряд з доставкою пошти і пенсій, вони вже не один рік торгують найрізноманітнішими товарами (ця ситуація не змінилася і зі зміною цієї зими начальника запорізької дирекції "Укрпошти", її очолив Олег Обоіста), 

"Ощадбанк", в рамках реформування, почав масово закривати маленькі відділення по всій країні. Так, вони стали боротися за "ефективність філій". У підсумки невеликі, але навіть і досить великі населені пункти залишилися без елементарних поштових та банківських послуг.

Наприклад, протягом останніх місяців населений пункт Малоекатеріновка (20 км від Запоріжжя) залишився без відділень "Укрпошти" та "Ощадбанку", які були "оптимізовані" за рішенням регіональних дирекцій. Таким чином, 3500 жителів селища залишилися без поштових та банківських послуг і без єдиного банкомату або терміналу для прийому платежів.

За словами голови селищної ради Людмили Волик, громада свого часу спеціально погодилася на приватизацію будівлі і ділянки, на якій знаходиться поштове відділення, була готова допомогти з ремонтом. Голова обласної дирекції Олег Обоіста поки нічого конкретного Волик не говорить - мовляв, підрахуємо, чи буде вигідно продовжити роботу відділення.

"Ощадбанк" же в приміщенні, яке орендував в будівлі селищної ради за символічні 314 гривень на місяць, залишив "на пам'ять" вирвані "з м'ясом" дроти, зірвані шпалери і розбиту люстру. Перед цим банк скаржився на неефективну роботу відділення і погану інфраструктуру селища. А також фактично погрожував - якщо не буде збільшена клієнтська база, обсяги депозитів і платежів, то відділення закриють.

Тепер жителям Малоекатеріновкі, за словами місцевого пенсіонера Бориса Івановича, доводиться їздити платити за "комуналку" в сусідній Кушугум і витрачати на проїзд в обидва кінці 12 гривень.

Читайте також:Верховний суд відмовив компанії «Укртелеком» у задоволенні позовних вимог до державного «Ощадбанку»

13 листопада 2019, 15:00

До теми

^ ^