новини

З 21 по 24 листопада в Запоріжжі відбудуться Дні гостинності

У Запоріжжі пройдуть Дні гостинності

Це очікувана подія для власників, менеджерів і працівників готелів, рестораторів, фахівців туристичного бізнесу і тих, хто хоче знати останні новини світу гостинності, передає Є Запоріжжя! з посиланням на zabor.zp.ua.  

Протягом чотирьох днів на різних тематичних локаціях будуть проходити виступи професіоналів готельної та ресторанної справи, представників туристичних медіа та маркетинг-гуру, людей, які створюють тренди і рухають індустрію вперед, повідомляє прес-служба мерії.

Панельні дискусії на 5 різних локаціях, дадуть можливість охопити всі ключові питання сфери туризму в Україні. В цьому році майданчиками форуму стануть:

  • Туристичний інформаційний центр
  • Запорізький обласний краєзнавчий музей
  • ресторан-клуб Мануфактура Розенталь
  • готель Khortitsa Palace.

Гості зможуть вибрати секції відповідно до своїх уподобань, а спеціалізований формат обговорень гарантує найкращий рівень взаємодії між експертами та професіоналами туристичного ринку.

Графік запланованих подій:

1. Музейний форум: 21 листопада (краєзнавчий музей, вул. Троїцька, 2) - 9: 30- 16:00;

Музейний форум - зустріч, яка покликана об'єднати співтовариство музейних керівників, працівників і новаторів для пошуку відповідей на актуальні питання галузі.

2. Форум рестораторів: 22 листопада (ресторан-клуб Мануфактура Розенталь, вул. Святого Миколая 6) - 9: 30- 16:30;

Форум рестораторів - можливість дізнатися про успішні кейсах і професійних інсайд від лідерів індустрії і експертів.

3. Brand & Brand Форум: 23 листопада (Туристичний інформаційний центр, пр. Соборний, 151) - 10: 00- 16:00;

Brand & Brand форум - професіонали цифрового маркетингу та візуального дизайну розкажуть про те, як створювати захоплюючий контент, привернути увагу аудиторії в цифровому просторі, як побудувати і успішно просувати свій туристичний бренд.

4. Форум готельєрів: 23 листопада (готель Khortitsa Palace, бульвар Шевченка, 71А) - 10: 00- 16:00;

Форум готельєрів - фінанси, управління, маркетинг і IT в індустрії гостинності. Майбутню подію дозволить отримати цінну інформацію від експертів по розміщенню реклами.

5. Тенденції розвитку туризму в Україні, досвід і практики: 24 листопада (Туристичний інфрмаційно центр, пр. Соборний, 151) - 10: 00- 15:00;

За словами організаторів, "Hospitality days Zaporizhzhia 2019" - це не тільки корисні дискусії, зустрічі і виступи, а й можливість нагадати про цінності подорожей і туризму для нашої економіки, бізнесу, особистого відчуття світу.

Читайте також:Ярмарок радує запоріжців гастрономічним розмаїттям

19 листопада 2019, 13:00

До теми

^ ^