новини

Понад 160 спектаклів за 40 років

Творчі здобутки запорізького театру молоді за 40 років

Такою кількістю зіграних вистав може похвалитись запорізький театр молоді, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.   

Нині в його акторському складі працює 33 людини. Серед них і Станіслав Шкляренко. Згадує, прийшов до театру 5-річним хлопчиком аби зіграти першу в житті роль – хлопчика на ім’я Мауглі. За цей час Станіслав приміряв понад 20 ролей. Актор каже, що всі улюблені, адже в кожну вкладає частинку своєї душі. Більш за все Станіслав Шкляренко полюбляє грати у комедійних виставах.

Маріанна Фортус на підмостки театру молоді виходить вже майже 7 років. Ділиться, переїхала до Запоріжжя з Києва, адже не раз бачила як грають місцеві актори, і сама загорілася бажанням. За час театральної кар’єри встигла зіграти десятки ролей.

Втім, не лише актори творять тут дива. Чимала роль у тому, що побачить глядач належить цілий низці фахівців: режисерам, гримерам, декораторам та художнім керівникам. Валентина Олександрівна працює в театрі майже з початку його існування. Створює так звані “плани театралів”. Жінка любить свою роботу, адже кожного артиста вважає за власну дитину, якою треба опікуватися та допомагати.

У театрі зазначають, цифра у 160 зіграних вистав зовсім скоро зміниться, адже не стоять на місці і постійно готують для публіки щось новеньке. Незабаром презентують глядачам спектакль “Мафія та sentiments”.

Читайте також:У Запоріжжі знімали історичний серіал: стало відомо, коли покажуть на екранах

20 листопада 2019, 16:00

До теми

^ ^