новини

Співпраця між осередками продовжиться

Запорізькі козацькі осередки домовилися про співпрацю

Під час засідання науково-практичного круглого столу підписано Меморандум про співпрацю та партнерство щодо національно-патріотичного виховання та козацької педагогіки між Всеукраїнською федерацією «Спас», національним заповідником «Хортиця», школою-інтернатом «Козацький ліцей», Запорозьким Військом Низовим «Запорозька Січ», передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.

У заході взяли участь представники державного і комунального сектору освіти і науки, Академії поліції, Запорізької облдержадміністрації, депутати обласної і міської рад, керівники козацьких закладів освіти і виховання, громадські діячі, представники культурно-освітньої організації «Просвіта», національного заповідника «Хортиця», козацького руху, обласного центру патріотичного виховання молоді та інші.

Метою Меморандуму є сприяння процесу національно-патріотичного виховання української молоді на засадах козацької педагогіки. Сторони домовилися всебічно підтримувати діяльність одне одного, пропагувати українську національну ідею, історію та духовно-культурні здобутки українського козацтва.

Під час засідання круглого столу учасники також обговорили питання розвитку козацької педагогіки в Запорізькому краї та Україні, напрямки розвитку козацької педагогіки в сучасній системі освіти та важливість соціального партнерства у справі козацького виховання української молоді.

Читайте також:У Дніпроруднінському дитячому садочку «Теремок» провели посвяту в козачата дітлахів

 

21 листопада 2019, 16:00

До теми

^ ^