новини

В Києві влада займається або ж популізмом, або чиновники не можуть дійти згоди з приводу окремих питань

Голова Верховної Ради повідомив, що поки на будівництво запорізьких мостів грошей немає

У той час, як прем’єр-міністр України мало не називає строки здачі об’єкта недобудованих мостів, Разумков заявляє що на його будівництво в держбюджеті грошей не закладено, передає Є Запоріжжя! з посиланням на forpost.  

Як й анонсувалося сьогодні, 20 листопада, до Запоріжжя з робочою поїздкою прибув голова Верховної Ради Дмитро Разумков. У нас він перебуватиме аж два дні (20-21 листопада). Відвідає декілька об’єктів та поспілкується з місцевою пресою.

Чиновник вже встиг ознайомитися з виробництвом ПАТ «Запорізький завод важкого кранобудування». Під час брифінгу на заводі Дмитру Разумкову поставили питання про славнозвісні недобудовані мости через Дніпро. Спікер надав досить неоднозначну відповідь, вказавши, що потрібні дуже великі кошти, на даний момент таких сум в держбюджеті немає.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук досить часто говорить про необхідність відновлення будівництва запорізьких мостів. Він навіть заявляв, що в бюджеті на їх будівництво має бути закладено 750 млн грн.

Читайте також:У Запоріжжі 3-й рік поспіль діє міська програма з охорони здоров’я

22 листопада 2019, 12:00

До теми

^ ^