новини

Сучасні сервісні центри відкриває Головне управління Пенсійного фонду в Запорізькій області

У Запорізькій області продовжують відкривати комфортні центри для пенсіонерів

Такі центри за останнім часом відкрилися в Оріхові, Заводському районі Запоріжжя і Веселому, передає Є Запоріжжя! з посиланням на iz.com.ua.

Сервісні центри облаштовані за принципом прозорого офісу. Вони оснащені сучасною технікою.

Для відвідувачів створені комфортні умови обслуговування.

Їх чекають просторі зали, обладнані відповідно до єдиних стандартів.

Фахівці готові відповісти на всі питання, що стосуються пенсійного забезпечення.

Камери відеофіксації і відеоспостереження сприяють підвищенню якості надання послуг та забезпечують контроль всіх комунікаційних процесів.

Заводський центр

 

Безкоштовний Wi-Fi і спеціальне місце для роботи за комп'ютером в залі обслуговування дозволяють відвідувачам оперативно отримати від фахівця допомогу в реєстрації на вебпортале електронних послуг Пенсійного фонду.

Для громадян з обмеженими фізичними можливостями встановлені допоміжні засоби: пандус, рельєфно-тактильне покриття для осіб з вадами зору.

«Сучасна техніка, добре організованій зал Очікування, модульні місця прийому громадян, комфортні умови, Зручний режим роботи - усе це зможуть оцініті наші шановні пенсіонери во время Звернення», - зазначила начальник ГУ ПФУ в Запорізькій області Світлана Жмурко, коментуючи відкриття сучасних сервісних центрів.

Оріхівський сервісний центр Головного управління Пенсійного фонду України обслуговує 13300 пенсіонерів. В цьому році жителям району було надано більш 19 000 послуг. Щодня за отриманням пенсійних послуг до фахівців звертається в середньому 50 відвідувачів.

Заводський центр

Заводський сервісний центр Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області обслуговує 16300 пенсіонерів, щомісяця за отриманням пенсійних послуги звертаються 1600 відвідувачів.

У Веселівському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області перебуває майже 6000 пенсіонерів.

центр

Читайте також:Прапор однієї з політичних сил пошматував запоріжець
 

24 листопада 2019, 09:20

До теми

^ ^