новини

Вона захотіла змін, щоб стати найкрасивішою мамою для своєї донечки

Проект-перевтілення “Я зможу” змінило життя запоріжців

Так про свою участь у проекті “Я зможу”, який виходить на телеканалі “Z”, говорить Ольга Слободянюк. Зараз вона досягла вже чималих результатів, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp..    

Складними вправами Ольгу Слободянюк зараз не налякаєш. А от ще 2 місяці тому жінці навіть звичайна прогулянка парком давалася важко. Ольга прийшла на проект, щоб позбутися зайвих кілограмів. Ділиться, раніше комплексувала щодо своєї ваги. Зараз Ольга вже скинула 10 кілограмів. Каже, що цього досягти було не легко.

Позитивні зміни відзначає і тренер Андрій Колесник. Каже – спочатку Ольга була невпевнена у своїх силах. А тепер навіть сама просить збільшити навантаження.

Втім, спортивні тренування не єдине чим займаються учасники проекту “Я зможу”. Із психологом вони вирішують свої душевні проблеми, із дієтологами вчаться готувати смачну та корисну їжу. Допомагають учасникам і лікарі. Стоматологиня Ганна Горпініч точно знає, секрет найкрасивішої усмішки. Та це лише початок, відзначає Ольга. Робота над собою вимагає неабияких жертв, і той результат, який зараз є вже кардинально змінив життя жінки.

Читайте також:Виставку уже відвідали сотні поціновувачів прекрасного

25 листопада 2019, 11:00

До теми

^ ^