новини

Роботи позмагалися в Запоріжжі

У Запоріжжі відбулися змагання роботів

Поки вони вміють лише розрізняти кольори та виконувати найпростіші завдання. Але згодом зможуть навіть самостійно сортувати сміття. Мова про роботів, котрих створили діти – вихованці гуртків робототехніки. Позмагатися одне з одним та показати все, що вміють, їхні “підопічні”, вже вдруге зібрались на турнірі, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zр.  

Проїхатися лінією, взяти циліндри та розставити їх відповідно до кольорів – таке завдання цього робота. Його зібрав та запрограмував 12-річний Аріель. Робот оснащений різними датчиками, як , наприклад, ультразвуковим та світловим. Хлопчик каже, довершений у майбутньому механізм зможе виконувати більш серйозні завдання.

Схожий робот і в 11-річного Ігоря. Пристрій теж реагує на кольори. За словами хлопчика, він повільний, але точний. Тому майже стовідсотково визначає та розрізняє кольори. Зараз робот має збивати чорні циліндри, а білі залишати на місці. Такі вміння “підопічного”, каже юний конструктор, стануть в нагоді на великих підприємствах.

Окрім Ігоря та Аріеля свої розробки представили понад сотня учасників турніру з усіх куточків України. Їх оцінюватиме професійне журі. Виставляючи бали, будуть враховувати не лише розробку та конструкцію робота.

Окрім того, стає більш майстерним і рівень учасників, зазначають організатори. Тож сподіваються, що наступний турнір збере навколо себе ще більше дітей, котрі приємно здивують власними розробками.

Читайте також:Ольга Сукач з Мелітополя принесла золото збірній України

27 листопада 2019, 10:00

До теми

^ ^