новини

Чехарда в Запорізькій ОДА

Губернатор Запоріжчини Туринок обрав заступників: що відомо про трьох новачків та хто утримався у "хлібних" кріслах

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Туринок розповів запорожцям про своїх п'ятьох заступників. Двох з них городяни вже знають – вони працювали ще при колишньому губернаторові Костянтині Брилі. Однак троє інших – новачки на своїх посадах, повідомили в прес-службі ОДА, передає Є Запоріжжя! з посиланням на zaporizhzhya.znaj.ua.

Зокрема, посада першого заступника губернатора дісталася Івану Федорову. В його обов'язки входить контроль за фінансами, економічним розвитком і торгівлею, агропромислові проекти, охорона здоров'я, соцзахист населення та діяльність Служби у справах дітей при ОДА. До цього Федоров три роки працював заступником міського голови Мелітополя.

Питаннями екології, охорони природних ресурсів, освітою, культурою, туризмом, спортом займеться Марина Кудерчук. Вона також буде контролювати Управління у справах молоді. Попередньою її посадою було місце директора кінотеатру ім. Довженка.

Володимиру Тарасенку дістався департамент житлово-комунального господарства і будівництва. Тепер він буде нести відповідальність за стан, ремонт і будівництво доріг в місті.

На своїх посадах залишилися Андрій Антонов (цивільний захист та промисловість) та керівник апарату ОДА Зінаїда Бойко.

Читайте також:Кнопкодавцем виявився мажоритарник із Запорізької області Олександр Пономарьов

 

 

 

28 листопада 2019, 09:00

До теми

^ ^