новини

Прем’єр-міністр України сповістив в соціальних мережах про ціну на газ у грудні 2019 року

«Гарантована ціна на газ» або які нововведення очікують на запоріжців у грудні

Кабінет Міністрів схвалив фіксовану ціну на блакитне паливо на весь опалювальний сезон для населення – 8 тис. грн/тис. куб. м. Більшість сплачуватиме за таким тарифом, однак якщо громадяни не згодні – мають звернутися за роз’ясненням до постачальника, передає Є Запоріжжя! з посиланням на forpost.media.  

Кожен українець від сьогодні може підключитися до спеціальної програми «Гарантована ціна на газ». Це означає, що ціна на газ у платіжках буде на рівні 8 грн за куб. м протягом усього опалювального періоду. Це рекордно низька ціна для опалювального сезону за останні два роки» – пише він.

Якщо ж споживач не згоден з пропозицією Уряду, він має змогу відмовитися про послугу. Однак вона вважається не дійсною тільки в разі звернення, в інакшому випадку процедура переходу відбувається автоматично.

Це не є втручанням в ринкове ціноутворення, оскільки сторони між собою домовляються. Якщо споживачеві ця пропозиція не підходить, він може від неї відмовитися. Але за замовчуванням ми створюємо умови, за якими кожен українець фактично отримує ціну на газ нижчу, ніж може бути в січні-лютому», – додає Гончарук.

Читайте також:Опублікували проект рішення, згідно з яким автобус-бібліотеку передадуть на баланс КП «Запоріжелектротранс»

1 грудня 2019, 10:30

До теми

^ ^